Search
Search
Close this search box.

Latest news

Soomaad väisas invaturismi grupp Saksamaalt

28 mail külastas Soomaa kaheksa liikmeline grupp Saksamaalt, kus nii ajakirjanikke, puuetega inimeste organisatsioonide aktiviste, kui ka reisikorraldajaid, kes spetsialiseerunud erivajadusega inimestele.

 

Päeva sissejuhatus tehti rahvuspargi külastuskeskuses Kõrtsi-Tõramaal. Matkati Kopra rajal ja Riisa rabarajal, söödi Maigi maitsvat lõunasööki, sõuti kanuude-habjatega Raudna jõel ja patsutati Põnka talu lambaid. Öömajale jäädi Klaara-Manni puhkekeskusesse.

 

Eestit tutvustava viiepäevase reisi (26.-30.05) vältel külastatakse ka Tallinna ja Tartut. Soomaalt sõidetakse Haapsallu. Pressireisi korraldajaks on ligipääsetavale turismile spetsialiseerunud reisifirma Accessible Baltics OÜ.

 

Reisi toetab EAS turismiarenduskeskus projekti raames, mille käigus tehakse tutvustusreise EDENi auhinna võitnud sihtkohtadesse. Soomaa rahvuspark võitis EDEN auhinna 2009 aastal.

 

Kuidas külalised rahule jäid sellest saame lugeda edaspidi Saksamaa meedias osalejate poolt üllitatavates lugudes. Vaata pildialbumit!
.

Hartmut einbaum
.

riisarabarada

Michael bridge

The European Charter for Sustainable Tourism in Protected Areas