Search
Search
Close this search box.

Latest news

Soomaa ja Punase Raamatu Restoran


Soovitame!
: Aastalõpu retked Soomaa südames, õhtusöök Punase Raamatu Restoranis ja ihuhooldus suitsusaunas koos ööbimisega Karuskosel.

 

Lähemalt uuri ka Facebookist

Alustame päeva retkega Soomaa südames – Ingatsi rabas, lodumetsas, Raudna jõel ja luhtadel. Sõltuvalt ilmast saab valida jalgsi-, suusa-, räätsa- või kanuumatka vahel. Uurime määnsed loomad ja linnud talvel metsas toimetavad. Soomaal võib kohata kõigi Eesti suurulukite karu, hundi, põdra, kitse, metssea ja arvutu hulga väiksemate elajate tegevusjälgi.

 

Pimeduse saabudes jõuame tagasi Karuskosele kus ootab ees suitsusaun ja kolmekäiguline õhtusöök. Laua katab Punase Raamatu Restoran: menüüs on mitmel moel valmistet köögiviljad, liha, lind ja kala. Iga õhtusöök on erakordne ning kordamisele need ei tule.

Üritusest saadav papp laotatakse ühtlase kihina Mardu ja Karuskose luhtadele. Matk ja õhtusöök Punase Raamatu restoranis maksab inimesele 40€. Retk koos õhtusöögi, suitsusauna, ööbimise ja hommikusöögiga 70€.

 

Punase Raamatu Restoran

Punase Raamatu Restoran

Punase Raamatu Restoran on geriljaköök, kus saavad kokku looduskaitse, baltisaksa köögitantade pärimus, talupojatarkus ja ulmad sellest kuidas maitseks rabapüü kui ta poleks välja surnud… Ehk et patta läheb kõik mida siinmail ajast aega söödud. Või see, mille me parasjagu kätte saame. Kartul välja arvatud.

Punase Raamatu Restorani menüü on salvav, meeldejääv ja kompromissitu. Teie lauakatte määrame meie. Sinu osaks jääb vaid kaasa mõelda ja söögikorra järel näppe lakkuda ning kurvastada, et toit otsa sai.

Punase Raamatu Restorani peakokk on Mardu talu (mardu.ee) peremees Rait Parts.

 

 

Ajastus

Leia kalendrist endale sobiv aeg ja teavita meid info@karuskose.com.
Siis teeme kalendris selle aja punaseks.

Püüa paar päeva ette mõelda, siis jõuab Rait oma varasalvedest vajalikud maitsed üles otsida. Mariell ja Rene jõuavad ilmateatele pilgu heita.

Restoran töötab ettetellimisel nädalapäevast sõltumata. Kui tulete, siis püüdke tekitada vähemalt 5 pealine kamp.

Suitsusaunalistele infoks, et pesuvahendid võtke kaasa siis kui need ei sisalda fosfaate ja on keskkonnasõbralikud.

The European Charter for Sustainable Tourism in Protected Areas